Ana sayfa Bahis Siteleri Cep Bank Nasıl Yapılır ?

Cep Bank Nasıl Yapılır ?

87
0
PAYLAŞ
tipobet365 güncel giriş
tipobet365 güncel giriş

Tipobet Cep Bank

Tipobet sitesinde bir çok çeşitte para yatırma seçenekleri bulunmaktadır ve bunlardan en çok tercih edilen ve en güvenilir yöntem ise cep ban yöntemiyle para yatırmaktadır. Cep bank yöntemiyle para yatırmak isteyen kullanıcılara tipobet aynı zaman da %15 çevrimsiz şartsız yatırım bonusu vermektedir. Cep bank ödeme yapmak bazı kullanıcılar için zor olabilmektedir. Bu yazımızda sizlere tipobet cepbank işlemi nasıl yapılır ? Nasıl %15 bonus alınır onların bilgisini aktaracağız .

 

Tipobet Cep bank Nasıl Yapılır ?

 1. Cepbank ile yatırım yapmak için öncelikle cep telefonunuzdan bankanızın mobil şubesine girerek para gönderme seçeneklerinden “cepbank” yada “ATM havalesi” sekmesine tıklayarak açılan sayfada cebe havale yapmalısınız . Kimin cebine havale yaptığınız önemli değildir öncelikle havale yapmak istediğniz tutarı girin daha sonra havale yapılacak cep numarasını girmeniz gerekiyor . Cebe havale yaptığınız numara sizin kontrolunuzde bir numara olmalıdır ki o numaraya gelen referans koduyla beraber alıcı ve gönderici tc numarasını da tipobet sitesine girmeniz gerekecek. Cebe havale yaptıkdan sonra havale yaptığınız cep numarasına giden kod la beraber tekrar tipobet sitesine girerek gerekli yerleri çok doğru ve dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Burada yapacağınız ufak bir hata işlemleri tekrar yapmanızı gerektirebilir. Tipobet cepbank yatırım sayfasındaki önergeleri doğru okuyun . Yazanlar sırasıyla:
  Alıcı cep no
  Gönderici cep no
  Alıcı tc
  Alıcı doğum günü
  Referans numarası
  Yatırlan miktar

Bunları doğru bir şekilde girdikten sonra %15 çevrim şartsız bonusunuz alabilmek için öncelikle bu işlemi tamamlamadan önce altta bulunan %15 bonus kutucuğuna tik atmanız ve bundan sonra onaylamanız gerekecektir.
Eğer bu işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız paranız bonusunuzla beraber hesabınıza en geç 15 dakika içinde yatırılacaktır. Eğer bilgileri yanlış girdiyseniz “Ret” alırsınız ve bu işlemleri tekrar doğru bir şekilde girene kadar yapmanız gerekiyor . Yanlış girdğinizde panik yapmayınız zaten para sizin hesabınızda ve hiç bir yere gitmiyor sadece doğru bir şekilde girmeye önem vermeniz çok öenmlidir.
Unutmayın Tipobet güncel giriş adreslerinden başka bir adrese yatırım yaparsanız paranız uçup gidebilir bu yüzden güncel tipobet giriş adresini sitemizden takip edebilir ve 24 saat en doğru adresi bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here