Ana sayfa Bahis Siteleri Canlı Destek Yeniliği

Canlı Destek Yeniliği

65
0
PAYLAŞ
tipobet365 güncel giriş
tipobet365 güncel giriş

Tipobet’in her geçen gün büyük ve gelişmiş olan sistemini daha da genişletip büyüterek daha çok kullanıcıya seslenmeyi amaçlayan bir yapısı bulunduğundan bu sistemini sürekli yenilemeyi sürdürmüştür. Bu sebepten ötürü bugün de tipobet’in farkını siz oyuncularımıza yaşatmak adına bir değişim pırıltısıyla karşınızdayız.  Geçtiğimiz günlerde oyuncularımızdan aldığımız şikayetler ve değerlendirmelerden sonra sistemsel açıklarımızı kapatarak korumamızı güçlendirmek adına bazı girişimlerimiz olmakla beraber tam koruma kapasitesini oluşturmuş bulunmaktayız.

Bu şikayetlerin başında tipobetin spesifik yapısını koruyamayarak diğer ucuz sahte sitelere pay verilerek onların menfaatinde oyuncularımızın mağdur olması bizi gereğinden çok üzmüştür.Geçtiğimiz haftalarda bu alana el atıp üyelerimizin giriş safhasında SMS doğrulama kodu getirdik ve çok da başarılı bir işlem olduğunu test edip gördük. Bu yüzden siz oyuncularımız için bu işin biraz yorucu olduğunun farkındayız fakat bizim fedakarlık çektiğimiz bu yolda siz oyuncularımızın da bizim yanımızda olduğunu düşünerek bizimle beraber bazı fedakarlıkların altına elinizi koymanızı rica ediyoruz. Zaten biliyoruz ki tipobet oyuncuları ile tipobet büyük bir aile edasıyla bu yolda ilerlemektedir.

SMS kodundan sonra bir başka girişimimizde Canlı Destek konusunda olmuştur. Canlı destek ekibimiz her geçen gün sizleri memnun etmek adına büyük çaba sarfederek bu alanda işlerini yerine getirmektedir. Bu yüzden tipobetin yüzü ve sesi olan canlı destek ekibimize daha etkili bir çalışma alanı oluşturmak için artık ekibimizin kullanmış olduğu sistemi en üst seviyeye çıkararak güçlendirmiş bulunmaktayız. Ayrıca sitemizin öznelliğini koruma adına canlı destek sohbet alanımızda özel tipobet sembolü koyulmuştur. Bu sembole bakarak orijinal sitemizi daha rahat tanıyabilir ve ona göre girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu da ayrıca siz oyuncularımız adına sistemimizin işlevselliğini görmesi adına en yapıcı eylemlerden birisidir. Bu sembolümüzü yazının en altında bulabilirsiniz. Canlı desteğimizin bu kadar önem teşkil ettiği bu günlerde onlara bu jesti yapmayı da açıkçası tipobet ailesi olarak bir kıvanç olarak değerlendiriyoruz. Dahası oyuncularımızdan gelen şikayetler çizgisinde canlı destek içinde düzenlemeler yapıp kurallara uymayan çalışanlarımızı anında tasfiye ederek işlerine son vermekteyiz. Çünkü bu alan dediğimiz gibi bizim sesimiz olduğundan direkt olarak tipobeti tanıtmaktadır. Dolayısıyla tipobet bu gibi davranışlara katiyen müsaade etmemektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here